MY CLINIC - soukromá klinika na Praze 6

komplexní marketingové zajištění

Jak jsme formovali značku MY CLINIC od začátku jejího působení

V roce 2020 jsme byli osloveni s úkolem spolupracovat na přípravě nové kliniky, která vzniká v Praze 6. K dispozici bylo pouze logo a název kliniky; vše ostatní nám klient svěřil do rukou. Naším úkolem bylo vypracovat komplexní marketingovou strategii, vytvořit webovou prezentaci, zajistit kompletní tištěný marketingový materiál a navrhnout efektivní reklamní strategii s cílem přilákat nové klienty.

Od definice cílů po náročnou realizaci

Klient nám jasně specifikoval cílovou skupinu, což nás vedlo k vytvoření komplexní prezentace napříč širokou paletou specializací. Naším cílem bylo usnadnit navigaci tak, aby konverze a následná akvizice nových klientů byly co nejefektivnější. Zdravotnictví je náročný a sofistikovaný obor, kde je důraz kladen na odbornost a přesnost informací. Připravovali jsme celý web od jeho struktury až po obsah jednotlivých stránek s maximálním zohledněním těchto náročných kritérií.

Realizace projektu

Na přípravu projektu jsme měli necelé 3 měsíce. S klientem byla perfektní spolupráce a obě pracovní skupiny velice úzce na přípravě pracovali. Web prošel před spuštěním důkladným testováním z pohledu uživatelů a bezpečnosti. Dali jsem velký důraz na měření cílů webu a práci s geolokací přicházejících uživatelů webu.

Signature design a Instalace

V Preciose je kladen velký důraz na publikaci referencí a jejich podání. Úzce jsem spolupracovali na tom, aby byly realizace na webu co nejlépe podány a bylo možné v nich přehledně procházet a vyhledávat. Podívejte se sami na oslnivou krásu produktů PRECIOSA LIGHTING.

Pojďte si s námi popovídat o vašem projektu