PRECIOSA Lighting

globální prezentace značky

Příběh světla - PRECIOSA Lighting

Vytvořili jsme kompletně nový web, jehož základní koncepci jsme postavili na myšlence přenést oslňující hru světel této prestižní značky také do internetové prezentace. Inspirovali jsme jiskrou designové nadčasovosti a elegance, kterou tato svítidla vnášejí do interiérů a stejně jsme je nechali zazářit i na webu.

Zadání

Klient měl jasnou představu o funkčnosti. Na nás bylo navrhnout vhodné UX stránek a dodat perfektně fungující redakční systému. Hlavním kritériem výběru redakčního systému byla dle zadání otevřenost pro rozšiřující funkcionalitu i samotnou tvorbu webové struktury. Nedílnou součástí zadávacích kritérií byly i požadavky na multijazyčnost, otevřenost pro práci s videm, vyhledávání a odpovídající grafické pojetí dle CI PRECIOSA.

Realizace projektu

Na přípravu projektu jsme měli necelé 3 měsíce. S klientem byla perfektní spolupráce a obě pracovní skupiny velice úzce na přípravě pracovali. Web prošel před spuštěním důkladným testováním z pohledu uživatelů a bezpečnosti. Dali jsem velký důraz na měření cílů webu a práci s geolokací přicházejících uživatelů webu.

Signature design a Instalace

V Preciose je kladen velký důraz na publikaci referencí a jejich podání. Úzce jsem spolupracovali na tom, aby byly realizace na webu co nejlépe podány a bylo možné v nich přehledně procházet a vyhledávat. Podívejte se sami na oslnivou krásu produktů PRECIOSA LIGHTING.

Pojďte si s námi popovídat o vašem projektu