Pojďte si s námi popovídat

o vašem projektu.

info@mediasolution.cz
+420 777 876 303 nebo nám napište:

Media Solution jako všestranný odborník na svět internetového prostředí. Odborník, který dokáže najít všechna možná kreativní řešení, jak rozšířit Vaše podnikání, zviditelnit Váš projekt a dostat jej pomocí webové prezentace, kam potřebujete. Dokonce mnohem dál.

Na míru našim klientům vytváříme individuální webové stránky a aplikace. Snažíme se pochopit business klienta, jeho zákazníky a to co je pro každý projekt indentické a přináší mu úspěch.

Lukáš Drbohlav

+420 777 888 999 Executive Director

Od roku 2004 se věnuje digitálním médiím. Jeho hlavní činností je především obchod, příprava a vedení projektů, UX a design. Mezi jeho záliby patří rodina, triatlon, skialpy a fotografie. 

Honza Blažek

+420 724 279 451 SEO specialist, analytic

Jeho píle a cit pro detail je dobře zúročen při práci na kampaních a analýzách pro naše klienty. Baví ho Krav Maga a je dlouhodobým poutníkem na cestě do Santiaga de Compostela.

Petr Jančík

Production Director, CRM specialist

Je duší našeho redakčního systému. Stál u vývoje od jeho počátku. Jeho rukama prošly stovky projektů od malých prezentací po složité e-shopy jako například www.pecka-model.cz. Věnuje se běhu a nebojí se ani ultramaratonů.

Pavel Kříž

Frontend and backend developer

Je jeden z nejmladších členů našeho teamu. Za posledních několik let se vypracoval na zkušeného programátora a kódera. Pracuje na všech velkých projektech. V soukromí se věnuje jako dobrovolník projektu TRASH HERO.

Martin Czyž

Graphic designer

Věnuje se především přípravě animací a banerů pro on-line kampaně. 

Kamila Vampolová

Graphic and interior designer

Věnuje se grafickému a interierovému designu. Jejím domovem jsou Krkonoše, kde čerpá inspiraci pro svoji práci.

Jan Navrátil

Project Manager & Web Developer

Je velice zkušený seniorní webový vývojář se schopností samostatného vedení projektů. Pracuje pro nás již více jak 10 let.

Marek Froyda

Digital producer and photographer

Elán a nadšení pro přípravu video prezentací a focení je to co oživuje naše firemní prezentace.

Podporujeme

Za naší podpory vznikl web nadace Preciosa

 

Věnujeme svůj čas přípravě webové prezentace pro TRASH HERO ČR