Pojďte si s námi popovídat

o vašem projektu.

info@mediasolution.cz
+420 777 876 303 nebo nám napište:

Media Solution jako všestranný odborník na svět internetového prostředí. Odborník, který dokáže najít všechna možná kreativní řešení, jak rozšířit Vaše podnikání, zviditelnit Váš projekt a dostat jej pomocí webové prezentace, kam potřebujete. Dokonce mnohem dál.

Na míru našim klientům vytváříme individuální webové stránky a aplikace. Snažíme se pochopit business klienta, jeho zákazníky a to co je pro každý projekt indentické a přináší mu úspěch.

Lukáš Drbohlav

+420 777 888 999 Executive Director

Od roku 2004 se věnuje digitálním médiím. Jeho hlavní činností je především obchod, příprava a vedení projektů, UX a design. Mezi jeho záliby patří rodina, triatlon, skialpy a fotografie. 

Honza Blažek

+420 724 279 451 SEO specialist, analytic

Jeho píle a cit pro detail je dobře zúročen při práci na kampaních a analýzách pro naše klienty. Baví ho Krav Maga a je dlouhodobým poutníkem na cestě do Santiaga de Compostela.

Petr J.

Production Director, CRM specialist

Je duší našeho redakčního systému. Stál u vývoje od jeho počátku. Jeho rukama prošly stovky projektů od malých prezentací po složité e-shopy jako například www.pecka-model.cz. Věnuje se běhu a nebojí se ani ultramaratonů.

Milan Filipek

Je talentovaný programátor, který se věnuje programování od dob své střední školy. Programování je pro něj vášní a koníčkem, ve kterém se neustále učí nové věci. Ve svém volném čase rád tráví čas se svými kamarády ve fitku a také si rád zahraje PC hry. Je to člověk s vášní pro programování a neustálým zájmem o nové dovednosti.

Pavel Kříž

Frontend and backend developer

Je jeden z nejmladších členů našeho teamu. Za posledních několik let se vypracoval na zkušeného programátora a kódera. Pracuje na všech velkých projektech. V soukromí se věnuje jako dobrovolník projektu TRASH HERO.

Martin Czyž

Graphic designer

Věnuje se především přípravě animací a banerů pro on-line kampaně. 

Kamila Vampolová

Graphic and interior designer

Věnuje se grafickému a interierovému designu. Jejím domovem jsou Krkonoše, kde čerpá inspiraci pro svoji práci.

Jan Navrátil

Project Manager & Web Developer

Je velice zkušený seniorní webový vývojář se schopností samostatného vedení projektů. Pracuje pro nás již více jak 10 let.

Podporujeme

Za naší podpory vznikl web nadace Preciosa

 

Věnujeme svůj čas přípravě webové prezentace pro TRASH HERO ČR